Кошик
31 відгук

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (сьогодні).

Застосування і характеристики оргскла

Застосування і характеристики оргскла

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Коефіцієнт світлопропускання: прозоре акрилове скло - до 93%.
Матовое - від 75% до 20%.
Горючість: легко займається.
ОСОБЛИВОСТІ: світло-і атмосферостійке. Буває прозорим, матовим, кольоровим і з одностороннім рифленням (наприклад, «колотий лід»). Є марки, пропускають і не пропускають ультрафіолетові промені. Випускається у вигляді листів, блоків, трубок або прутів. Щільність - 1,19 г / куб. см. Ударопрочност' - 11-17кДж / кв. м. Є величезна кількість спеціальних сортів.
Габарити: товщина: литьевое від 1 до 250 мм, екструзійне від 0,5 до 25 мм. Ширина листів від 600 мм до 2050 мм, Довжина - від 1000 до 4000 мм.
ГАМА: прозоре - безбарвне і кольорове; матовое - біле і кольорове;
тоноване - відтінки сірого і бронзового кольорів, флуорісцентное.

Прозоре оргськло застосовується в будівництві (скління віконних і дверних прорізів, вітрин, перегородок, ліхтарів промислових будівель, перекриттів, зимових садів, оранжерей, теплиць, виготовлення сходових конструкцій, парапетів, підвіконь, перегородок, в тому числі куленепробивних), а також в приладо - і машинобудуванні.
Матовое і рифлене оргськло застосовується при виготовленні підвісних стель і світильників, душових кабінок, виробів з внутрішньою підсвіткою (наприклад, у світловій рекламі). Особливі марки білого оргскла використовуються при формуванні ванних піддонів.
Всі віді оргскла знайшли застосування при виробництві акваріумів, аксесуарів для автомобілів, медичного обладнання.
Оргськло застосовується і в харчовій промисловості.

Властивості: оргськло - прозора або напівпрозора термопластичная похідна акрилових смол. Основний компонент у його складі (поліметилметакрилат) є продуктом полімеризації метилового ефіру метакрилової кислоти. У чистому вигляді ПММА складається з вуглецю, водню і кисню.
Полімеризація ведеться кількома способами. При блоковому методі ретельно перемішану суміш метилметакрилату, ініціатора і пластифікатора заливають у форму із силікатної полірованого скла. Так отримують литьевое оргськло. Для виготовлення екструзійного оргскла поліметилметакрилат в гранульованому вигляді завантажується в апарат, де нагрівається до в'язання язко-рідкого стану, а потім видавлюється через екструзійну головку на дзеркальні каландри. Від величини зазору між каландри залежить товщина листів.

Оргськло - екологічно чистий, безпечний матеріал. Його основні переваги - висока прозорість, стійкість до хімікатів і непростих погодніх умов, невелика вага. Цей пластик в два рази легше звичайного скла, тому в конструкціях не вимагає додаткових опор. Матеріалу можна надавати різноманітні форми без порушень оптичних властивостей.
Ударостійкість оргскла знаходиться в межах 11-17 кДж / кв. м (у спеціальних марок від 45 до 100 кДж / кв. м), а це більш ніж у 5 разів вище, ніж у звичайного скла.

МОНТАЖ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ: механічна обробка оргскла здійснюється з такою ж легкістю, як і обробка дерева. Воно ріжеться, пиляється, свердлиться, шліфується і полірується, фарбується і гравірується.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner